Zyre 220m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Aktash afër “ICK-së”. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm per veprimtari të ndryshme biznesi sepse ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit. Zyrja gjithsej posedon 7-8 Hapsira pune, 2 Banjo dhe oborr të mjaftueshëm. Zyrja mund të shfytëzohet per: programim, auditim, kontabilitet, OJQ etj.

ID e shpalljes: 20201

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim