Zyre 220m2 me qira ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 220m2 me qira ne Qender saktesisht mbrapa "Qeverise se Kosoves", zyra ndodhet ne katin e 2-te me hyrje te veçante dhe ofrohet pa invertar, posedon 180m2 siperfaqe te shfrytezueshme (te hapur) 2 nyje sanitare dhe 40m2 terrase
Eshte shume e pershtatshme per shume veprimtari e sidomos per programim, dizajn, zyre auditimi etj
Posedon ngrohje qendrore me kalda te intergruar ndertoke, si dhe klime ne gjithe hapsiren
R378
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim