Zyre 50m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Ulpianë në rrugën Bulevardi Dëshmorët e Kombit.
Zyrja ndodhet në katin e 2-të dhe ka gjithsej 2 Hapsira Pune dhe 1 Banjo. Zyrja ka pamje nga rruga kryesore dhe është tërësisht e renovuar.

ID e shpalljes: 20147

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim