Zyre 55m2 me qira ne Qender.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet ne Qender perball Hotel Siriusit.
Zyrja ndodhet ne katin perdhesë dhe ka dy hapsira pune, nje banjo, nje mini kuzhine dhe nje hapsire para hymjes.

ID e shpalljes: 20095

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim