Zyre 60m2 me qira në Pejton.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Pejton afër Rezonancës. Zyrja ndodhet në katin e 2-të, në një lokacion të qetë dhe të pershtatshëm për veprimtari te ndryshme afariste. Zyrja ka 1 hapsirë pune me kuzhinë, 1 dhomë pune, 1 banjo dhe 1 ballkon.

ID e shpalljes: 20186

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim