Zyre 60m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Ulpianë mbi mobishop “Fita”. Zyrja ndodhet në katin e 3-të, ka 3 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 banjo, 2 ballkona dhe ka pamje të dyja anët. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe është e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme si: Zyre, administratë, programim etj.

ID e shpalljes: 20199

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim