Zyre 60m2 me qira në Pejton.

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 11:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 92m2 në shitje në Emshir – Kalabri. 85 000 EUR
Banese 126m2 me qira te Qafa. 1 000 EUR
Banesë 88m2 me qira në Bregun e Diellit – ONTEXI 450 EUR
Banesë 94m2 ne shitje ne Qendër. 120 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyrja gjendet në Pejton afër Rezonancës. Zyrja ndodhet në katin e 2-të, në një lokacion të qetë dhe të pershtatshëm për veprimtari te ndryshme afariste. Zyrja ka 1 hapsirë pune me kuzhinë, 1 dhomë pune, 1 banjo dhe 1 ballkon.

ID e shpalljes: 20186

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banese 105.94m2 ne shitje te Dukagjini Residence 116 500 EUR
Shtëpi 402m2 ne shitje, ne Hajvali. 130 000 EUR
Banesë 81.5m2 në shitje në Bregun e Diellit. 88 000 EUR
Ofrojme Renovime dhe Ndertime -
Në fillim