Zyre 60m2 me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Sot 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 60m2 me qira ne Ulpiane ne zonen qender te lagjes, zyra ndodhet ne katin e pare ne renditjen e laboratoriumeve perballe autoparking Prishtina, ndersa posedon 3 hapsira pune, banjo dhe ballkon (me mundesi mjaft te favorshme promovimi te veprimtarise tuaj), banesa ka ngrohje qendrore nga qyteti, siperfaqe te perllogaritur netto

BWQZ 46
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim