Zyre 60m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet te Qafa në rrugën Fehmi Agani.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e renovuar dhe posedon 2 Hapsira pune ku njëra ka Kuzhinën e kompletuar, 1 Banjo dhe 1 Ballkon. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të mirë, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Zyre, ordinancë, avokaturë etj.

ID e shpalljes: 20172

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim