Zyre 63m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Ulpianë afër ish hotel “Baci”. Zyrja ndodhet në katin e 2-të, posedon ngrohje me Termokos dhe lëshohet me invertar. Zyrja ka 2 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 depo, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyrja ndodhet në një objekt të renovuar, i cili mirëmbahet dhe ka çasje vetëm me kartelë. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme si: Zyre, avokaturë, programim etj.

ID e shpalljes: 20193

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim