Zyre 64 m2 me qira te Qafa.

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt afarist 1500m2 me qira në Veternik. 3 500 EUR
Banesë 110m² me qira në Dardani 500 EUR
Banesë 82m2 me qira në Dragodan. 400 EUR
Banesë 62m2 në shitje te Rruga B. 71 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyrja gjendet te Qafa në rrugën UÇK afër “De Facto”.
Zyrja ndodhet në katin e IV-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Hapsira Pune, 1 Banjo, 1 WC dhe një Ballkon.
Banesa është tërësisht e renovuar, me laminat, dyer dhe dritare, roleta automatike, ngrohje qëndrore nën dysheme etj.
Ka një pamje shumë të mirë dhe ndricim të mjaftueshëm.

ID e shpalljes: 20110

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 60m2 në shitje në Qendër-Pejton. 390 000 EUR
Objekt Afarsit 600m2 me qira në Lagjen e Spitalit. 2 500 EUR
Lokal 1160m2 me #QIRA në Fushë Kosovë. 4 000 EUR
Truall 6.26 Ari në shitje në Lagjen Nic. 125 000 EUR
Në fillim