Zyre 65m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Banesa gjendet në Qendër në rrugën Garibaldi përballë restaurantit “Central”.
Banesa është në katin e 3-të dhe ka gjithsej 2 Hapsira pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 2 Ballkona. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë dhe ka pamje në të dy anët (rruga kryesore dhe mbrapa). Banesa është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si: Zyre, avokaturë, auditim, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 20197

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim