Zyre 70m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

490 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Qendër, rruga Agim Ramadani përballë Hotel Siriusit.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka këto hapsira: 3 Hapsira Pune (njëra me mini kuzhinë), 1 Banjo dhe 1 Ballkon.
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zyre, ordinancë etj, dhe ka pamje nga rruga kryesore.

ID e shpalljes: 20170

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim