Zyre 75 dhe 150m2 me qira ne qender!DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 150m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●2 Wc
Ndersa hapsirat prej 75m2 posedojne nga 3 njesi pune
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.
Çmimi:650€ per hapsiren 150m2 ndersa 300 Euro per hapsiren prej 74m2
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim