Zyre 78m2 me qira ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 78m2 me qira ne "Qender" saktesisht shume prane me "Filharmonine e Kosoves" dhe pizzerine "Napoli", zyra ndodhet ne perdhese te larte me 5 shkalle, ndersa ka kete renditje organizative:
- 3 Njesia pune
- Kuzhine me hapsire pune
- Banjo
- Ballkon me qasje ne oborr
- Ngrohje qendrore me Termokos

Banesa per momentin eshte duke u liruar dhe si e tille ne fund te muajit ofrohet ne gjendje komplet te renovuar nga data 01 09 2019, eshte ideale per shume veprimtari e sidomos per zyre te programimit, zyre projtimi, zyre dizajnuese, avokature, noteri etj
Ndodhet ne pozite te mire dhe te favorshme shume leht te koordinueshme, depoziti i obliguar
R373
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim