Zyre 90m2 me qira në Bulevardin Nëna Terezë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Sheshi Nena Tereze
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Banesa - Zyrja gjendet në Shesh, në Bulevardin Nëna Terezë dhe ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa ka pamje nga sheshi dhe nga rruga Rexhep Luci (nga Maxi).
Zyrja ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka këtë ndarje: 4 Hapsira Pune, 1 Mini Kuzhinë, 1 Banjo dhe 3 Ballkona.
Hapsirat mund të modifikohen sipas kërkesës si dhe në rast marrëveshje zyrja bëhet e gatshme nga pronari (Lyerja, laminati, ndarjet etj.).
Banesa është e përshtatshme për vepritmari të ndryshme afariste si: Zyre, Ordinancë, Administratë etj.

ID e shpalljes: 20148

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim