Zyre 90m2 me qira në Qendër, në Shesh.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Shesh përball SWISS DIAMOND HOTEL dhe është në katin e 2-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Njësi pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

ID e shpalljes: 20128

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim