Zyre 90m2 me qira në Bulevardin Nëna Terezë.

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Hapsirë Afariste - Zyre 400m2 me qira në qendër. 2 000 EUR
Shtëpi 320m2 me qira në Veternik. 1 000 EUR
Banesë - Zyre 63m2 me qira në Ulpianë. 250 EUR
Banesë 74m2 në shitje te Qafa. 95 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Banesa - Zyrja gjendet në Shesh, në Bulevardin Nëna Terezë dhe ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa ka pamje nga sheshi dhe nga rruga Rexhep Luci (nga Maxi).
Zyrja ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka këtë ndarje: 4 Hapsira Pune, 1 Mini Kuzhinë, 1 Banjo dhe 3 Ballkona.
Hapsirat mund të modifikohen sipas kërkesës si dhe në rast marrëveshje zyrja bëhet e gatshme nga pronari (Lyerja, laminati, ndarjet etj.).
Banesa është e përshtatshme për vepritmari të ndryshme afariste si: Zyre, Ordinancë, Administratë etj.

ID e shpalljes: 20148

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 110 Ari me qira në Vranidoll 1 600 EUR
Lokal 96m2 me qira te Rruga C. 600 EUR
Shtepi 400m2 ne shtije, ne Matiqan. 200 000 EUR
Shtëpi 241m2 në shitje në Lagjen Qendresa. 230 000 EUR
Në fillim