Zyre 90m2 me qira ne Pejton

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Rozi 15 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyre 90m2 me qira ne "Pejton" saktesisht afer me "Hotel Royal" ne rruga "Pashko Vasa". Zyra lokalizohet kati i pare dhe ka ket renditje:
- Sall takimesh
- 2 Njesi Nidhmese
- Nyje sanitare
- Terrase
- Klimatizim

Zyra eshte e pershtatshme ka ngrohje qendrore me sistem privat, hapsire parkingu te destinuar per shfrytezuesit e zyres nje veture prane objektit, ofrohet pa invertar, e pershtatshme per zyre programimi, zyre dizajnuese, projektuese etj
R1378
Informata me shume:
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione