Zyre afariste 65m2 me qira ne qender afer Grandit

Jepet me qera nga: Lokal 10 Nën 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet per qira banesa 65m2 ne Dardani. Banesa ndodhet tek Santea. Banesa posedon sallonin me kuzhine sidhe ka banjo e ballkon. Te gjitha mobiljet jane te reja dhe eshte e gatshme per banim.

Çmimi; 380euro

Kodi:30145

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim