Zyre me qera në Qendër 80m2,160m2 dhe 300m2

Jepet me qera nga: Zyre Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohen 2 zyre me qera në rrugën "Zenel Salihu" afër shkollës fillore "Elena Gjika".
Zyret janë me madhësi 80 m2 njëra dhe 80m2 tjetra lëshohen me qera ndaras dhe të bashkuara 2 zyret 160 m2 si dhe 300 m2.
Zyret kanë këtë renditje 2 dhoma pune,kuzhina,dhe toaleti.
Zyret janë me nxemje qendrore dhe janë të pamobiluara.
Zyret gjinden në katin e 3-të (me ashensor funksional)
Kontrata me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim