Zyre me qira 200m2 ne qender

Jepet me qera nga: Lokal Sot 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira hapesire afariste ne qender te qytetit ne rrugen "Ilir Konushevci"me kuadrature prej 200m².Zyra eshte hapesire pa ndarje me mundesi riorganizimi varesisht nga kerkesa.Posedon 4 nyje sanitare,ndriçim natyral per ambient me te mire pune.Eshte e gatshme dhe e pershtatshme per aktivitete tw ndryshme biznesore.Çmimi:750€
KODI:2870
☎️Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim