Zyre me QIRA në Qendër afër Sheshit

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira te Parku i Qytetit 220 EUR
Banesë me QIRA në Mati 1 250 EUR
Shitet banesa 84.70m² te Puhiza 3 ne VELANI 1 300 EUR
Banese me QIRA në Pejton, te ambasada Norvegjeze 1 100 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit

Zyre | Qendër | 130m² | 5 njësi pune | 1000euro

Zyra është në katin përdhesë, ka sipërfaqe prej 130m² me këtë renditje:
-5 Njësi pune
-Banjo
-Depo

Çmimi i qirasë është 1000euro.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 72m²  te 4 Llullat ndërtim i "Tregtisë" 75 000 EUR
Banese me qira ne rrugen "B" ndertim i "Royall" 270 EUR
SHITET banesa në qendër afër Sheshit 160 000 EUR
Shitet truall prej 8  ari i ne lagjen Sofali 33 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione