Zyre me Qira ne Qendër te Prishtines

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Aplus Sot 02:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aplus
Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) 350 EUR
Banesë me qira ne lagjen e Muhaxhereve 300 EUR
Banesë në Shitje Në Mati 1 85 000 EUR
Banesë me Qira  në Qendër,Rr.Rexhep Luci 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Leshohet banesen me qera ne qender rruga Gali Bardi perball ministris t'drejtesis (ish Rilindja).Banesa posedon 2 dhoma pune, kuzhinë ,banjo dhe 2 ballkona. Kati i tret, cmimi 300 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Aplus
Agjencioni për Patundshmëri ''Aplus'' Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ulpianë Tregoje në hartë
044 666 074
https://aplus.patundshmeri
Aplus
  Online
044 666 074
Leaflet
Aplus
Banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve 300 EUR
Lokal me Qira në pjesën e vjetër të Qytetit 360 EUR
Banesë me Qira  në Qendër,Rr.Rexhep Luci 500 EUR
Leshohet Zyre Me Qira Ne Qender Afer Hotel Grandit 600 EUR
Në fillim