Zyre me qira ne qender te qytetit 145m2!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 08:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●Wc
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.
Çmimi:500€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre afariste 330m2 me qira ne Pejton!DELTA 0 EUR
Shitet banesa 64m2 ne Kalabri!DELTA 42 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa 101m2 & 94m2 ne Rrugen A 900 EUR
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Mati 1-DELTA 250 EUR
Në fillim