Zyre me qira ne qender te qytetit 145m2!DELTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 17:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●Wc
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.
Çmimi:500€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyra afariste 900m2 me qira afer sheshit!DELTA -
Shitet objekti afarist 1600m2 ne Veternik!DELTA -
Shitet shtepia 220m2 ne Fushe Kosove !DELTA 155 000 EUR
Ofrohet banesa ne shitje ne Arberi !DELTA 92 000 EUR
Në fillim