Zyre moderne 85m2 me qira n'qender te sheshi!DELTA

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira zyra per ekskluzive per destinime komerciale me metrazh prej 85m² ne qender tek sheshi afer hotelit "Swis Diamond".Zyra disponon nje hapsire te madhe pune,nje zyre te veçante,mnje hapesire pritese,banjo dhe ballkon.Eshte e pajisur me ngrohje qendrore me kallda vetanake,alarm sigurie,ndodhet ne katin e pare.
Çmimi:800€
Informata:044 556 777--049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira te Sheshi !DELTA 420 EUR
Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Qender afer Parkut 250 EUR
Leshohet banesa komode me qera ne Arberi !DELTA 400 EUR
Ofrohet për shitje banesa 30m2 në Qender!DELTA 26 900 EUR
Në fillim