Zyre moderne 85m2 me qira n'qender te sheshi kati1

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Lokal Sot 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira zyra per ekskluzive per destinime komerciale me metrazh prej 85m² ne qender tek sheshi afer hotelit "Swis Diamond".Zyra disponon nje hapsire te madhe pune,nje zyre te veçante,mnje hapesire pritese,banjo dhe ballkon.Eshte e pajisur me ngrohje qendrore me kallda vetanake,alarm sigurie,ndodhet ne katin e pare.
Çmimi:800€
Informata:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Leaflet
Në fillim