Zyre Moderne me Qira ne Ulpian Afer AAK-se

750 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Dje 20:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet Banesa 1 Dhomshe ne MAT - ROYAL CITY 46 500 EUR
Shitet Banesa ne Lakrishte te Prokredit Banka 80 000 EUR
Super Shtepi me Qira Afer Gorenjes 550 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Rrugen B - Afer Royal Mallit 880 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Zyre Moderne me Qira ne Ulpian - Kodi 1699

Lokacioni: Afer AAK-se

Siperfaqe: 54 M2 Neto

Kati 1

Renditjet:

- 2 Njesi Punes
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

Çmimi €750

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes 360 M2 Te Sllovenia Sortit.Rr. Agim Ramadani 1 500 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Mat te Super Viva 800 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Bregun e Diellit 180 EUR
Shitet Banesa te KAWA - Afer Rruges B 950 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione