Zyre prej 600---2600m2 me qira afer qendres!DELTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira objekti afarist me lokacion afer qendres prane qytetezes Pejton
Objekti posedon arkitekture moderne ku eshte i organizuar ne 5-kate me hapesire te hapur me mundesi riorganizimi ne baze te kerkeses.
Posedon parking nentokesore per 50 vetura,eshte e lidhur me ngrohtoren e qytetit me termokos,klimatizim per ngrohje/ftohje.
Mbiqkyrje nga kamerat e sigurise si dhe me sigurim fizik e mirembajtje te objektit.
Mund te ofrohen edhe vetem nga nje kat.
Çmimi me marreveshje.
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira objekti afarist 1100m2 !DELTA -
Shitet shtepia ne lagjen Pejton !DELTA 280 000 EUR
Leshohet banesa me qira ne Rrugen b !DELTA 700 EUR
Ofrohet banesa 75m2 ne Shitje ne Rrugen B !DELTA 55 000 EUR
Në fillim