Zyre te Rilindja ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Royal Real Estate Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyra gjendet ne Pejton perballe Rilindjes, rr.Garibaldi.
I ka 54 meter katror, ne katin e katërt, posedon lift, nxemje dhe dy ballkona ku mundesh me i pa dy pjes të qytetit.

Agjencioni: Royal Real Estate 
Tel./ Viber +38345 473 381 
royal.banesa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim