Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 12:04

Ofrohet me Qira Banesa 87m2 ne Royal Mall DREAM HOME

Publikuar: Mar 22 12:04
Shikime: 2
*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 2776

* Ofrohet me Qira Hapesira Afariste 87m² ne Kompleksin Royal Mall ne Katin e 1 te Banimit me ashensore funksional

* Hapesira Afariste eshte e Rregulluar me Drita Dekoruse - Led - Spotlight - qe Ofron nje Ambient te Ngroht dhe Relaksues Pune - me nje Kombinim - Kolorit - Ngjyrash

* Hapesira Afarsite ka nje Organizim shume te mire dhe eshte e Dizajnuar me Shume Shije

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave, Restauranteve, Kafiterive, Rruges B, Rruges C, Bregut te Diellit dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Veçori e Hapesires Afarsite eshte se ndodhet ne nje Pozicion Perfekt me Çasje te leht Udhetimi, sepse shume afer eshte Linja e Trafikut Urban dhe Taksive

* Gjithashtu ka nje Organizim shume te mire, ka Parking te Jashtem, Mirembajtje, Monitorim nga Kamerat e Siguris 24h/7, Hyrje me Çip Kartel

* Posedon keto Specifika:

* 3 Njesi Pune

* Koridor

* Terase te madhe ( 89m² )

* Banjo / Wc

* Hapesira Afariste eshte Moderne dhe e pershtatshme per Ushtrimin e Veprimtarive te ndryshme Biznesore si:

* Kurse te gjuheve te huaja

* Organizata te huaja

* Zyre Projektuse

* Studio Grafike

* Administrate

* Programim

* Zyre , etj . .

- Çmimi me Marrveshje + Depoziti Obligativ

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530
Përshkrimi i linkut

Agjencioni për Patundshmëri DREAM HOME

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Prishtinë 049212100

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione