Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 12:03

Ofrohet me Qira Hapesira Moderne 307m2 Pejton DREAM HOME

Publikuar: Mar 22 12:03
Shikime: 12
*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 2853

* Ofrohet me Qira Hapesira Afariste Moderne 307m² ne Lagjen Pejton - Zone Ideale per Ushtrimin e Veprimtarive te ndryshme Biznesore

* Hapesira Afariste ka pamje te pa penguar dhe eshte e ekspozuar nga Ndriçimi natyral - Rrezet e Diellit nga te gjitha anet

* Siç shihet edhe ne Foto Hapesira Afariste eshte e Rregulluar me Drita Dekoruse - Led - Spotlight , ku dhe Ofron nje Ambient te Ngroht dhe Relaksues Pune

* Veçori e Hapesires Afarsite eshte se ndodhet ne nje Pozicion Perfekt me Çasje te leht Udhetimi , sepse shume afer eshte Linja e Trafikut Urban dhe Taksive

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , Lagjes Dardania , asaj Dragodan , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Hapesira Afariste ndodhet ne Katin e 2-te dhe posedon Ashensore Funksional , gjithashtu posedon edhe Klima - Sistem - Ngrohje - Ftohje ( shume ekonomike )

* Shume shpejt pritet te behet edhe Kyçja nga Ngrohtorja e Qytetit - Termokos

* Monitorim nga Kamerat e Sigurise 24 / 7 - Hyrje te Kontrolluar me Çip - Kartel

* Hapesira Afariste posedon keto Specifika:

* 1 Salle e madhe - ( ku mund te perdoret per Salle Konferencash ) - apo te modifikohet - ndahet ne me shume Njesi Pune sipas veprimtarise Biznesore

* 2 - 3 Njesi te ndara

* 1 Mini Kuzhine

* Koridor te madh - pjes e cila pune te perdoret edhe si Recepcion

* Dhome - per Server Room

* Toalete per M / F - te ndara

* Hapesira Afariste eshte ideale per Ushtrimin e Veprimtarive te ndryshme Biznesore si:

* Kurse te gjuheve te huaja

* Institucione Shteterore

* Kompani Sigurimesh

* Organizata te huaja

* Zyre Projektuse

* Studio Grafike

* Administrate

* Ambasade

* Ordinance

* Programim

* Bank , etj . .

- Çmimi: Me Marrveshje + Depoziti Obligativ

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530
Përshkrimi i linkut

Agjencioni për Patundshmëri DREAM HOME

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Prishtinë 049212100

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione