Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 05 2023 03:12

Ofrohet me Qira Objekti 1000m2 afer Tokebahqes DREAM HOME

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 05 03:12
Shikime: 4
*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 5578

* Ofrohet me Qira Objekti 2 - katesh me Siperfaqe te pergjithshme 1000m² afer Parkut te Tokebahshqes

* Objekti eshte i ekspozuar nga Ndriçimi natyral nga te gjitha anet dhe Ofron nje Ambient te Ngroht dhe Relaksues Pune

* Nxemja Qendrore ne Objekt eshte me Kallda me Pelet , e cila mund te funksionalizohet , apo mund te vendoset Sistemi i Klimave Inverter - Ftohje - Ngrohje

* Veçori e Objektit eshte se ndodhet ne nje Pozicion me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen afer

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , Parkut te Tokebaqes , Parkut te Gerrmise , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Kati Perdhes posedon keto Specifika:

* 1 Kuzhine - me Mundesi te vendosjes se disa Tavolinave dhe Karrikave - pasi qe ka Hapesire te mjaftushme

* 6 Zyre Ndarese me Xhama , gjithashtu 2 Hapesira tjera me te vogla

* Koridor 1 - me mundesi modifimimi sipas lemise se Punes - Veprimatarise Biznesore e cila ushtrohet

* Koridor 2 - me mundesi te vendosjes se Pllakareve per vendosjen e gjesendeve te ndryshme

* 1 Conference Room

* 1 Server Room

* 3 Toalete

* Gjithashtu para Objektit ka VendParking per Vetura

* Kati i 1 posedon keto Specifika:

* 3 Salla - Hapesira te medha Pune , te cilat mund te Ndahen - Modifikohen ne nje Hapesire te vetme Pune , te behen Open Space , pasi qe jane te Ndara me Knauf

* 2 Zyre - Hapesira Pune te ndara , dhe 3 Hapesira ndarese me te vogla

* 1 Conference Room

* 1 Server Room

* 1 Koridor i madh - me mundesi te vendosjes se shume Pllakareve per vendosjen e gjesendeve te ndryshme

* 3 Toalete

* Objekti Ofron te gjitha kushtet e nevojshme per Ushtrimin e Veprimtarive te ndryshme Biznesore si:

* Kurse te gjuheve te huaja

* Institucione Shteterore

* Organizata te huaja

* Zyre Projektuse

* Studio Grafike

* Administrate

* Ordinance

* Programim

* Ambasade

* Call Center , etj . .

- Çmimi: 2000 €uro + 2000 €uro Depoziti Obligativ

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530
Përshkrimi i linkut

Agjencioni për Patundshmëri DREAM HOME

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni për Patundshmëri Dream Home
Ofron shërbime në qiradhënie si dhe ndërmjetësime në shitblerje të patundshmërive:
*Shtëpi , *Banesa , *Lokale , *Troje , *Depo ,
Puna jonë është që ëndrrën tuaj ta bëjm realitet !
Our Job is to make your Dream Come True !
Prishtinë 049212100

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione