Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2023 04:51

Shtepi me Qira te 4 Llullat per Banim -Zyre ose Qerdhe

Publikuar: Gush 16 04:51
Shikime: 1
Shtepi me Qira te 4 Llullat - Kodi 2557

Lokacioni: Mbrapa Xhamise se 4 Llullave

Siperfaqe: 130 M2 + 2 Ari Obor

Reditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rryme
- 2 Ari Obor Shfrytezueshem
- Uj 24 H
- Kuzhina e Kompletuar me Teknik

- Shtepia gjindet ne qender afer 4 llullave dhe parkut qytetit. Shtepia eshte e pershtatshem per veprimtari biznesore si psh zyre te It, Marketing Digital, Kopsht per femije. Shtepia leshohet me qira kati perdhes me obor 200 m2.

Çmimi €400 per banim familjar (mobilohet komplet)
Çmimi €600 per zyre
Çmimi €700 per kopsht per femije

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione