Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 12 2023 02:30

Super Zyre me Qira ne Lakrishte te Narteli

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 12 02:30
Shikime: 1
Banes/Zyre me Qira ne Lakrishte - Kodi 2511

Lokacioni: Kompleksi Nartel

Siperfaqe: 94 M2

Kati 8

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Vaillant
– Mirembatje Hymjes
- Garazhd per Vetur
– 2 Lift
– Uj 24 H

Objekti gjindet ne qender te Prishtines nje nder lokacionet me te preferuara per banim ose biznes, Kompleksi Nartel eshte i ndertuar me standarte te larta te ndertimit dhe ofron komoditet per banim ose zyre. Sigurim fizik, kamera sigurie, ne ate objekt jane zyret e RTV21, garazhda per veture, mirmebatje te hymjes, 2 lifta.

Banesa ka te mobiluar kuzhinen, dollapat montues ne dhomat e gjumit dhe koridor, pjesa tjeter e baneses eshte e pamobiluar.

Çmimi €600
Garazhda €30

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione