Publikuar: Maj 24 2023 12:29

Zyre me qira - Bregu i Diellit te Sunny Hill

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 24 12:29
Shikime: 4
Ipet zyrja me qira në lagjen Bregu I Diellit përballë banesave të bardha afër kafiterisë "Sunny Hill".
Zyrja ndodhe në katin e parë dhe posedon 50m2, mund të ndahet në dy hapësira/zyre punues me hyrje të veqanta. Ndodhet në një lokacion me pamje shumë atraktive e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore, administrative tej.


Çmimi 400 €/muaji
Kontakti 045-664477
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
045-664477

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione