Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 13 2023 09:07

Zyre me Qira ne Bregun e Diellit te Restorant Napoli

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 13 09:07
Shikime: 1
Zyre me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 2556

Lokacioni: Te Pizeria Napoli Afer Restorant Gizi

Siperfaqe: 100 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

- 4 Njesi Punes
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Banesa gjindet ne nje lokacion shume te pershatshem per zyre, ordinance, call center, it, kurse te gjuheve etj. Banesa gjindet ne katin perdhese dhe posedon , nxemje qendrore me termokos. Banesa eshte afer Kopshtit te Femiejve Ardhmeria dhe Restorant Gizi dhe Pizeria Napoli.

Çmimi €600

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
bit.ly/3drz5wH

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione