Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 12 2023 01:12

Zyre me Qira ne Qender Perball Eulexit

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 12 01:12
Shikime: 1
Zyre me Qira ne Qender- Kodi 2537

Lokacioni: Perball Eulexit Mes Sheshit dhe Pallatit Rinis

Siperfaqe: 50 M2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Njesi Punes
- Banjo
- Shpajz
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Pamjen nga Rruga Kryesore
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi €380

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
bit.ly/3drz5wH

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione