Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 03:54

Zyre me Qira te Fakulteti Teknik te Root 66

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 24 03:54
Shikime: 2
Zyre me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 2050

Lokacioni: Afer Fakultetit Teknik te Roout 66

Siperfaqe: 45 m2

Kati 1

Renditjet:

- Njesi Punes
- Kuzhin
- Banjo

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Lift
- Uj 24 H

Çmimi €250

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
bit.ly/3drz5wH

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione