Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 08:50

- Lokali në #SHITJE - Fushë Kosovë

Publikuar: Sht 24 08:50
Shikime: 10
#Bresje
- Ofrojmë për shitje lokal në lagjen Bresje gjegjësisht buzë rruges Bedri Pejani, lokali ka një pozitë shumë të mirë për të zhvilluar biznesin pasi qe ndodhet në një perimeter rrethuar me objekte banimi gjithashtu lokali ka qasje nga dy anët me pamje kah rruga dhe në brendsi të kompleksit! Lokali i përshtatshëm për biznese | Furrë Buke | Market | Zyre | Depo | Sallon Ondulimi | Barnatore etj.

#Lokali
Sipërfaqe | 106m² | Kati përdhes | Orientim Jug-Perendim |

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Përshkrimi i linkut

Urban City

.....
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë

049391200

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione