LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Zyra
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 65m2
Kati;-I-
Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhes)
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë,
Infrastrukturë;Kompletë
Lokali është i gatëshëm për punë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
AGJENSIONI''LINA''
044/106-626
Leaflet
Në fillim