LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

2 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: LINA 13 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Zyra
Shitet:Lokali
Hapësirë:44 m2
I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj.
sepse gjendet në qendër të qytetit dhe ka reklamë të mirë.
Lokali i ka 44 m2 neto.
Pronari shqiptarë
Dokumentacion në rregullë.

I Autorizuar për bisedime dhe shitje:Agjensioni LINA
kontakti:tel:(+377)44/106-626 dhe (+383)44/172-626
add.lina_banesa@hotmail.com
Leaflet
Në fillim