Lokal Afarist perball Agmise

Shitet nga: Kastriot 08 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Zyra
Shitet lokali afarist i pershtatshem per zyre te Avokatit ose te ndonje veprimtari te ndryshem biznesore.
Lokali me saktesisht gjendet te Gjykata Komunale dhe ka hyrje si nga jasht banese ashtu edhe nga brenda baneses.
Cmimi sipas Mareveshjes.
Per me shume informata lajmrohuni ne 044212279
Kastriot
044212279
Leaflet
Në fillim