AD-187 Shiten Zyret 157m² netto, Lagjja Dardania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 157 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shiten 3 kate zyre 157m² netto, perballe Bankes Procredit, afer Viva Freshit ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Zyret kane organizim te mire te hapesires me kete renditje:
Perdhesa e ulte:
- 2 zyre dhe parahyrje
Kati i pare:
- 3 zyre dhe banjo
Kati i dyte:
- 3 zyre dhe banjo
Çmimi eshte 1.000 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim