Hapsire Afariste per Biznes

Shitet nga: Era 18 Nën 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet katë shtepie për qellime biznesore në siperfaqe 200m² ne lagjjen "Kodra e Trimave " kati i Parë, në vetem 50m distance nga Shtepia e Shendetit , është ideale për Laboratorë , Ordinanc Dentale , Barnatore apo ndonjë veprimtari tjeter Afariste .

Eshte i Organizuar me :
1. Hapsire 200 m2
2. Banjo & Wc
3. Ballokon si dhe
4. Parking të hapur

Cmimi sipas marrveshjës .
Mobile: +383 (0) 44/169-210 ose Vaiber. +383 44 169-210.
e- mail. era.bytyqi2018@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim