Jepet me qira objekti 600m2, afër Grand Store

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Dje 20:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shiten trojet 4 ari dhe 8 ari në Lagjen Qendresa 0 EUR
Banesa 93.2m2 kati 4 0 EUR
Shitet banesa 110m2, në qendër të Vushtrrisë 0 EUR
Shitet banesa 58m2, kati 3, në Lagjen Mati 1 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Kodi 0591

Jepet me qira objekti 600m2, në Vetërnik, afër Grand Store. Përbëhet nga dy kate, secili me nga 300m2.

383 45 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. 28 nëntori, prapa Postes, Dardani Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet Banesa 98.4m2, kat 7 0 EUR
Banesa 50m2 0 EUR
Shitet banesa 104.7m2, kati 7 0 EUR
Jepet me qira banesa në Bregun e Diiellit, 0 EUR
Në fillim