Jepet me qira zyra 135m2 në Ulpianë,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Vlera Sot 16:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Kodi 0602

Jepet me qira zyra 135m2 në Ulpianë, afër kompanisë së sigurimeve Eurosig dhe Telekomit të Kosovës. E përshtatshme për zyrë apo ordinancë.

383 45 251 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim