Lokal me qira te Qafa

1 200 EUR

Shitet nga: Egzona 09 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Hapësirat
Zyra
Lokal ka kater zyre dhe korisore te madhe dhe eshte i gatshem per pune.
Lokali ka 300 m2.

Cmimi: 1200 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Leaflet
Në fillim