Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Adresa: Dragodan-Arbëri
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me gjithsej 4 Hapsira Pune dhe 1 WC.
Lokali është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: call center,auditim,zyreprogramimi etj.

ID e shpalljes: 40077

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim