Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishitna e Re
Sipërfaqe: 60.50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
SHITET URGJENT!
Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afarist të ndërtuar nga kompania VG Construction.
Lokali - Zyrja ndodhet në katin e 5-të, ndërsa objekti ka gjithsej 7 kate dhe është i destinuar vetem për afarizëm.
Zyrja ka gjithsej 2 Hapsira Pune me hapsirë pritjeje dhe 1 WC.
Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në Shkurt 2019.

ID e shpalljes: 40092

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim